DATA SISWA YANG MASUK KE PERGURUAN TINGGI TAHUN 2014

No Kelas Nama Universitas Jurusan
1 XII BAHASA Devina Trisanti Akademi Tekonologi Kulit Desain dan Teknologi Sepatu
2 XII BAHASA Dwi Mei Lena Universitas Brawijaya Ilmu Komunikasi
3 XII BAHASA Debby Andi Maria Universitas Diponegoro Ilmu Hukum
4 XII BAHASA Tirza Widihastari Putri Universitas Gajah Mada Pariwisata
5 XII BAHASA Sunita Widiyani Universitas Negeri Semarang Pendidikan Bahasa Jepang
6 XII BAHASA Ari Utami Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Guru Sekolah Dasar
7 XII BAHASA Hardiyanto Universitas Negeri Yogyakarta Bahasa dan Sastra Inggris
8 XII BAHASA Prasetyo Gunawan Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Seni Musik
9 XII BAHASA Reigina Fanindika Putri Universitas Negeri Yogyakarta Bahasa. Dan Sastra Indonesia
10 XII IPA 1 Aji Hutama Putra Politeknik Manufaktur ASTRA Pembuatan Peralatan & Perkakas Produksi
11 XII IPA 1 Alfian Dewangga Putra Universitas Telkom Teknik Fisika
12 XII IPA 1 Dwiki Mahendra Universitas Telkom Desain Komunikasi Visual
13 XII IPA 1 Nadya Maharani Universitas Islam Indonesia Teknik Sipil
14 XII IPA 1 Nungki Maretha N Akademi Tekonologi Kulit Desain dan Teknologi Sepatu
15 XII IPA 1 Ica Maysara Bimaniar Universitas Diponegoro Kesehatan Masyarakat
16 XII IPA 1 Fita Ratnasari Universitas Sebelas Maret Agroteknologi / Agroekoteknologi
17 XII IPA 2 Anggit Chandrawaty Poltekkes Semarang Kebidanan
18 XII IPA 2 Harun Christian Bentro Universitas Kristen Satya Wacana Sistem Informasi
19 XII IPA 2 Niken Yosephine Universitas Sanata Dharma Sastra Inggris
20 XII IPA 2 Suryo Agung Pamungkas Universitas Sanata Dharma Akuntansi
21 XII IPA 2 Yunita Hapsari Universitas Sanata Dharma Akuntansi
22 XII IPA 2 Yusak Cipta Juanda Universitas Kristen Duta Wacana Teknik Informatika
23 XII IPA 2 Zainul Muzaki Institut Pertanian Bogor Ekonomi Sumberdaya dan Lingkungan
24 XII IPA 2 Harun Christian Bentro Universitas Brawijaya Sistem Informasi
25 XII IPA 2 Indo Egy Maulina Universitas Gajah Mada Ilmu Keperawatan
26 XII IPA 2 Anisa Ratri Cahyani Universitas Negeri Semarang Pendidikan Guru Sekolah Dasar (PGSD – Semarang)
27 XII IPA 2 Anggit Chandrawaty Universitas Negeri Yogyakarta Bimbingan & Konseling
28 XII IPA 2 Dewi Sita Widyaningrum Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Fisika
29 XII IPA 2 Esti Rahayu Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Guru Sekolah Dasar
30 XII IPA 2 Kevin Adi Satria Universitas Negeri Yogyakarta Ilmu Keolahragaan
31 XII IPA 2 Mutiara Ferisia Saweho Universitas Sebelas Maret Agroteknologi / Agroekoteknologi
32 XII IPA 2 Suryo Agung Pamungkas Universitas Sebelas Maret Teknik Mesin
33 XII IPA 2 Galih Agung Prabawa Universitas Sebelas Maret Teknik Informatika
34 XII IPA 3 Burhani Politeknik Manufaktur ASTRA Teknik Produksi dan Proses Manufaktur
35 XII IPA 3 Dwima Daru Alam Politeknik Manufaktur ASTRA Teknik Produksi dan Proses Manufaktur
36 XII IPA 3 Hanief Ibrahim Universitas Telkom Sistem Komputer
37 XII IPA 3 Adisti Kusumawati Institut Pertanian Bogor Teknologi Industri Pertanian
38 XII IPA 3 Nur Fitria Puspitawati Universitas Brawijaya Teknik Pengairan
39 XII IPA 3 Tifani Yuliawati Universitas Brawijaya Ilmu dan Teknologi Pangan
40 XII IPA 3 Wisnu Aji Ramadhan Universitas Brawijaya Agribisnis
41 XII IPA 3 Katarina Rachma Andita Universitas Gajah Mada Kimia
42 XII IPA 3 Birahmatika Afriyanto Universitas Jenderal Soedirman Teknik Sipil
43 XII IPA 3 Dyah Eka Damayanti Universitas Jenderal Soedirman Biologi
44 XII IPA 3 Dwi Ari Nugroho Universitas Negeri Semarang Teknik Arsitektur
45 XII IPA 3 Agnesia Fransisca Wahyuningsih Universitas Sebelas Maret Pend. Guru Sekolah Dasar (PGSD) Kebumen
46 XII IPA 3 Dwima Daru Alam Universitas Sebelas Maret Teknik Mesin
47 XII IPA 3 Novi Dwi Apsari Universitas Sebelas Maret Biologi
48 XII IPA 3 Yuni Astuti Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Matematika
49 XII IPA 4 Amin Muthmainah Poltekkes Jakarta III Kebidanan
50 XII IPA 4 Budi Hendarto STTN BATAN Elektro Mekanik
51 XII IPA 4 Dyah Ayu Sekar Rini Politeknik Manufaktur ASTRA Pembuatan Peralatan & Perkakas Produksi
52 XII IPA 4 Heka Bagaskara Universitas Telkom Teknik Informatika
53 XII IPA 4 Maftuh Rifqi Fauzi Politeknik Manufaktur ASTRA Teknik Alat Berat
54 XII IPA 4 Mukhlis Sholihin Politeknik Manufaktur ASTRA Teknik Produksi dan Proses Manufaktur
55 XII IPA 4 Rosy Amalia R Universitas Islam Indonesia  Akuntansi
56 XII IPA 4 Mukhlis Sholihin Institut Pertanian Bogor Biologi
57 XII IPA 4 Neni Oktanti Institut Pertanian Bogor Agronomi dan Hortikultura
58 XII IPA 4 Bekti Kusuma Wijayanti Universitas Diponegoro Kesehatan Masyarakat
59 XII IPA 4 Rahmat Jati Pamungkas Universitas Diponegoro Teknik Elektro
60 XII IPA 4 Rahayu Widyastuti Universitas Gajah Mada Ilmu Hama & Penyakit Tumbuhan
61 XII IPA 4 Diah Ayu Sekar Rini Universitas Sebelas Maret Agroteknologi / Agroekoteknologi
62 XII IPA 4 Maftuh Rifqi Fauzi Universitas Sebelas Maret Peternakan
63 XII IPA 4 Muhamad Adyanto Hatmo Putera Universitas Sebelas Maret Fisika
64 XII IPA 4 Oktriani Mugiyanti Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Jasmani Kesehatan Dan Rekreasi
65 XII IPA 4 Monika Aji P Universitas Sebelas Maret Manajemen Administrasi
66 XII IPA 4 Hendra Anggara Universitas Sebelas Maret Teknik Informatika
67 XII IPA 4 Oktriani Mugiyanti
68 XII IPA 4 Budi Hendarto Universitas Sebelas Maret Teknik Informatika
69 XII IPA 5 Diah Prastika Poltekkes Semarang Keperawatan
70 XII IPA 5 Zara Zattira Poltekkes Surakarta Okupasi Terapi
71 XII IPA 5 Riza Annisa Putri Akademi Kimia Analisis
72 XII IPA 5 Diaz Putra Aditama Institut Teknologi Sepuluh November Sistem Informasi
73 XII IPA 5 Siti Mir’atul Khasanah Universitas Gajah Mada Teknologi Industri Pertanian
74 XII IPA 5 Pipin Oktria Universitas Negeri Semarang Pendidikan Guru Sekolah Dasar (PGSD – Semarang)
75 XII IPA 5 Nurul Hidayati Universitas Sebelas Maret Pend. Guru Sekolah Dasar (PGSD) Surakarta
76 XII IPA 5 Sholikhatin Fahmi Universitas Padjajaran Fisika
77 XII IPA 6 Riza Annisa Putri Universitas Indonesia Sastra Inggris
78 XII IPA 6 Devy Restiyani Universitas Negeri Semarang Pendidikan Kimia
79 XII IPA 6 Anna Fathonah Universitas Sebelas Maret Agribisnis
80 XII IPA 6 Hendrawan Muhammad Rizky Universitas Negeri Yogyakarta Biologi
81 XII IPA 6 Wulan Sari Agustiningsih Universitas Sebelas Maret Agribisnis
82 XII IPA 6 Lia Fani N Universitas Sebelas Maret Agribisnis Minat Hortikultura
83 XII IPS 1 Abdurrahman Hanif Universitas Telkom Desain Komunikasi Visual
84 XII IPS 1 Arifin STMIK AMIKOM Sistem Komunikasi
85 XII IPS 1 Lilis Muryani Universitas Sanata Dharma PGSD
86 XII IPS 1 Mahanani Yoganindya Universitas Telkom Desain Interior
87 XII IPS 1 Suparni Universitas Diponegoro Ilmu Adm. Publik
88 XII IPS 1 Elva Tri Lestari Universitas Jenderal Soedirman Ilmu Komunikasi
89 XII IPS 1 Arifin Universitas Sebelas Maret Manajemen
90 XII IPS 1 Elok Fatia Kirana Universitas Sebelas Maret Ekonomi Pembangunan
91 XII IPS 1 Hanifah Universitas Sebelas Maret Sastra Inggris
92 XII IPS 1 Iko Aprilia Cita Universitas Sebelas Maret Sastra Inggris
93 XII IPS 1 Irinda Ningtyas Universitas Negeri Yogyakarta Akuntansi
94 XII IPS 1 Lilis Muryani Universitas Sebelas Maret Pend. Guru Sekolah Dasar (PGSD) Kebumen
95 XII IPS 1 Rahma Dia Mazalena Universitas Sebelas Maret Pendidikan Geografi
96 XII IPS 1 Rara Natya Dehvi Universitas Sebelas Maret Pajak
97 XII IPS 2 Bagas Pratyaksa N Universitas Telkom Ilmu Komunikasi
98 XII IPS 2 Kaka Zakaria Wisanggeni Universitas Diponegoro Keuangan Daerah
99 XII IPS 2 Muslikhah Kusuma Universitas Telkom Administrasi Bisnis
100 XII IPS 2 Rigid Jiwandono Universitas Telkom Manajemen Pemasaran
101 XII IPS 2 Ristika Septiari Universitas Islam Indonesia Ilmu Ekonomi
102 XII IPS 2 Fajar Septiaji Universitas Telkom Manajemen Informatika
103 XII IPS 2 Anggi Dewinta Dianti Universitas Telkom Desain Komunikasi Visual
104 XII IPS 2 Kaka Zakaria Wisanggeni Universitas Diponegoro Ilmu Hukum
105 XII IPS 2 Nida Ulfa Universitas Diponegoro Pemerintahan
106 XII IPS 2 Abdurrohman Hafid Universitas Negeri Semarang Akuntansi
107 XII IPS 2 Shinta Muliawati Universitas Negeri Semarang Bimbingan dan Konseling
108 XII IPS 2 Siti Asriyah Universitas Negeri Semarang Pendidikan Bahasa Inggris
109 XII IPS 2 Eis Marlia Ningrum Universitas Sebelas Maret Pend. Guru Sekolah Dasar (PGSD) Surakarta
110 XII IPS 2 Hafizh Setyo Nugroho Universitas Negeri Yogyakarta Bahasa dan Sastra Inggris
111 XII IPS 2 Indra Galih Permana Universitas Sebelas Maret Sosiologi
112 XII IPS 2 Siti Khotimah Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Akuntansi
113 XII IPS 2 Yulia Puspitasari Universitas Sebelas Maret Ilmu Administrasi Negara
114 XII IPS 2 Yuslia Naili Rahmah Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Ekonomi
115 XII IPS 3 Alenda Salwa S Universitas Islam Indonesia Ilmu Hukum
116 XII IPS 3 Andri Nur R Universitas Telkom Akuntansi
117 XII IPS 3 Andri Nur R Universitas Islam Indonesia Ilmu Telekomunikasi
118 XII IPS 3 Diessela Paraviatasari Universitas Sebelas Maret Pajak
119 XII IPS 3 Kurniawan Akbar M P Universitas Islam Indonesia Ilmu Telekomunikasi
120 XII IPS 3 Pramudya Pamungkas Universitas Telkom Komputerisasi Akuntansi
121 XII IPS 3 Khoirani Lutfiana Putri Universitas Telkom MBTI
122 XII IPS 3 Remi Rosetyo STMIK AMIKOM Sistem Komunikasi
123 XII IPS 3 Anggun Kartikarani Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Bahasa Prancis
124 XII IPS 3 Arini Mukti Widyastiti Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Seni Musik
125 XII IPS 3 Amanda Athasya Universitas Sebelas Maret Ilmu hukum
126 XII IPS 3 Hanif Wira Septiadi Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan IPS
127 XII IPS 3 Musfira Akyuni Salsabila Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Geografi
128 XII IPS 3 Nisa Qurrotul Aini Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Guru Sekolah Dasar
129 XII IPS 3 Padyan Kurniasari Universitas Sebelas Maret Desain Interior
130 XII IPS 3 Shinta Astrini Maghfiroh Universitas Negeri Yogyakarta Pendidikan Sosiologi
131 XII IPS 3 Wahyu Trianingsih Universitas Sebelas Maret Pajak
132 XII IPS 3 Ihfadimah Universitas Sebelas Maret Akuntansi
133 XIII IPA 3 Anindya Isna Rahmawati Universitas Gajah Mada Teknologi Hasil Perikanan

BAGI SISWA NAMANYA BELUM TERCANTUM DALAM DAFTAR KELANJUTAN STUDI, HARAP MELAPORKAN KE SEKOLAH DENGAN LAPOR LANGSUNG KE BK ATAU VIA EMAIL KE bk_smansev@yahoo.com DENGAN FORMAT NAMA#KELAS#ALAMAT#NO TELP#UNIVERSITAS#JURUSAN#JALUR PENERIMAAN

4 thoughts on “DATA SISWA YANG MASUK KE PERGURUAN TINGGI TAHUN 2014

  1. I simply want to mention I am newbie to blogs and honestly enjoyed your website. Most likely I’m going to bookmark your site . You amazingly come with remarkable article content. Many thanks for sharing your web-site.

  2. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.